• Centrum Eventowe Barcinek

    „Znajdziesz miejsca piękne, bywają energetyzujące. Niektóre posiadają czarodziejski klimat, ale tylko wyjątkowe z nich łączą w sobie energię, urodę i ducha. Taki właśnie jest BARCINEK którego nie sposób zapomnieć.”
  • 1

Centrum eventowe Barcinek

Centrum eventowe Barcinek oddalone jest od Poznania o 11 km w kierunku na Gniezno. To właśnie tu, w malowniczych okolicznościach przyrody, powstał obiekt na potrzeby wydarzeń firmowych. Posiadamy blisko 2 ha terenu, który daje nam spore możliwości organizacyjne.

W Centrum Eventowym Barcinek posiadamy wiatę biesiadną z barem oraz grillem, mieszczącą ok. 150 gości. Wiata wyposażona jest w opuszczane ściany boczne, chroniące przed wiatrem i deszczem. Realizujemy tutaj plenerowe imprezy integracyjne dla pracowników, szkolenia, a także biesiady.

Centrum Eventowe Barcinek to także sala bankietowa, mała sala konferencyjna oraz przestronna antresola. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować i zaaranżować ciekawe wydarzenia. Nasz obiekt to także 10 pokoi z łazienkami, które pomieszczą łącznie 20 gości. Nasza sala bankietowa to doskonałe miejsce na organizację uroczystej kolacji, imprezę integracyjną dla pracowników czy uroczystość rodzinną.

Nasi goście spędzając u nas czas są zachwyceni widokiem oraz przestrzenią jaką oferuje Centrum Eventowe Barcinek. Jeśli planujesz więc uroczystość firmową w eleganckich wnętrzach lub chcesz zorganizować plenerową imprezę integracyjną dla pracowników bądź inny event na świeżym powietrzu, zadzwoń do nas!